MATERIAŁY Z PŁYWANIA

"PORADNIK KRAULA - z notatek trenera"
 

Format A5

Ilość stron 87

Zdjęcia kolorowe

Nakład 250 szt.

cena 90zł (z VAT)

 

Poniżej można zapoznać się z kilkoma stronami tego opracowania. Spisałem najistotniejsze uwagi i wskazówki do pływania kraulem, które są odpowiedzią na najczęściej zadawane mi pytania. Osoby początkujące jak również bardziej zaawansowane znajdą w niej praktyczne porady jak zrobić żeby pływało się swobodnie i efektywnie. Kieruję ją do każdego kto lubi lub chciałby pływać lepiej albo poszukuje inspiracji do treningu. W cenie 1 spotkania z instruktrem macie wiedzę i materiały nawet na rok treningów /albo i dłużej/.

NAKŁAD WYCZERPANY

dostępna tylko wersja PDF

"Total Immersion w pigułce"

Wersja PDF z linkami do filmów instruktażowych

cena 80zł (z VAT)

 

Jest to opracowanie wybranych i podstawowych ćwiczeń z metody Total Immersion. Każde ćwiczenie jest opisane przystępnym językiem oraz dokładnie wytłumaczone na nagraniu video.

Zawartość m.in.: SUPERMAN, SKATE, RECOVERY ELBOW SWING, SLOT, SLOT TO SKATE, PEŁNA METODYKA NAUKI ODDECHU W KRAULU.

W przypadku braku dostępu do instruktora TI warto zaopatrzyć się w tą pozycję. Dodatkowym atutem jest nauka oddechu w kraulu krok po kroku.

Dodam, że jedno spotkanie z instruktorem jest droższe niż ta publikacja :)

ZOBACZ NA YT
"Tempo trainer-przykłady wykorzystania na trenigu"

Wersja PDF

cena 60zł (z VAT)

Jest to praktyczny poradnik jak wykorzystać urządzenie o nazwie Tempo Trainer Pro

w swoim treningu. Załączone linki przekierowują do materiałów dostępnych w sieci

na temat teorii i definicji podstawowych pojęć związanych z używaniem tempo trainera natomiast opracowanie to zawiera przykłady treningów oraz zasady używania tempo trainera do treningu technicznego, szybkościowego oraz wytrzymałościowego.

Nic dodać, nic ująć - jest to zbiór praktycznej wiedzy do stosowania od zaraz.

"Ćwiczenia doskonalące do kraula"

Wersja PDF z linkami filmów instruktażowych

cena 50zł (z VAT)

Pozycja dla osób pragnących doskonalić swojego kraula. Są to wymagajace ćwiczenia dla osób średnio i zaawansowanych. Każde z nich jest opisane i ukazane na nagraniu. Podejmij wyzwanie i sprawdź czy jesteś w stanie je wykonać swobodnie i płynnie.
Gdy już je opanujesz sprawdź w jakich konfiguracjach można się nimi bawić.
Są to wymagające ćwiczenia do pracy z układem nerwowym, który steruje naszymi mięśniami. Im lepiej sterujesz mięśniami tym lepiej pływasz. Z tymi ćwiczeniami trening już nigdy nie bedzie nudny.  Powodzenia :)