top of page

MATERIAŁY Z PŁYWANIA

"PORADNIK KRAULA - z notatek trenera"
 

Format A5

Ilość stron 107

Zdjęcia kolorowe

linki do nagrań

Nakład 250 szt.

cena 120zł (z VAT)

 

Dla kogo?

Dla każdego kto chce nauczyć się pływać kraulem ekonomicznie a zarazem szybko. Kto ceni sobie praktyczne podejście i pływanie wolne od kontuzji. Kto chce czerpać z pływania przyjemność i szuka konkretnych wskazówek. W cenie 1 spotkania z instruktorem macie wiedzę i materiały nawet na rok treningów /albo i dłużej/.

Wiedza i praktyka                    Zestawy ćwiczeń                    Zasady treningu pływackiego

 

                               Technika kraula                         Wskazówki    

NAKŁAD WYCZERPANY
dostępna tylko wersja PDF

spis treści.png
"Total Immersion w pigułce"

Wersja PDF z linkami do filmów instruktażowych

cena 100zł (z VAT)

 

Dla kogo?

 

Dla osób początkujących. Dla każdego kto chce poznać podstawy i zapoznać się z metodyką nauczania kraula w systemie Total Immersion. Jeśli chcesz ćwiczyć sam lub nie możesz jechać na kurs znajdziesz tu opracowanie wybranych i podstawowych ćwiczeń z metody Total Immersion do samodzielnej realizacji na basenie. Każde ćwiczenie jest opisane przystępnym językiem oraz dokładnie wytłumaczone na nagraniu video.

Zawartość m.in.: SUPERMAN, SKATE, RECOVERY ELBOW SWING, SLOT, SLOT TO SKATE,                                                          PEŁNA METODYKA NAUKI ODDECHU W KRAULU.

W przypadku braku dostępu do instruktora TI warto zaopatrzyć się w tą pozycję. Dodatkowym atutem jest nauka oddechu w kraulu krok po kroku.

Dodam, że jedno spotkanie z instruktorem jest droższe niż ta publikacja :)

ZOBACZ NA YT
"Tempo trainer-przykłady wykorzystania na trenigu"

Wersja PDF

cena 90zł (z VAT)

Dla kogo?

Dla osób średnio lub zaawansowanych w pływaniu kraulem. Dla każdego kto chce pracować z prędkością i wytrzymałością.  Załączone linki przekierowują do materiałów dostępnych w sieci na temat teorii i definicji podstawowych pojęć związanych z używaniem tempo trainera natomiast opracowanie to zawiera przykłady treningów oraz zasady używania tempo trainera do treningu technicznego, szybkościowego oraz wytrzymałościowego.

Nic dodać, nic ująć - jest to zbiór praktycznej wiedzy do stosowania od zaraz.

"Ćwiczenia doskonalące do kraula"

Wersja PDF z linkami filmów instruktażowych

cena 50zł (z VAT)

Dla kogo?

Pozycja dla osób pragnących doskonalić swojego kraula. Są to wymagające ćwiczenia dla osób średnio i zaawansowanych. Każde z nich jest opisane i ukazane na nagraniu. Podejmij wyzwanie i sprawdź czy jesteś w stanie je wykonać swobodnie i płynnie.
Gdy już je opanujesz sprawdź w jakich konfiguracjach można się nimi bawić.
Są to wymagające ćwiczenia do pracy z układem nerwowym, który steruje naszymi mięśniami. Im lepiej sterujesz mięśniami tym lepiej pływasz. Z tymi ćwiczeniami zapomnij o nudzie na treningu.  Powodzenia :)

bottom of page